Movies
Ratings
19
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5

ChefRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0

FriendRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5