Titles you rated


Girls Band CryRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Space Patrol LulucoRated ★ 3.5

My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Tamako MarketRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Oshi no KoRated ★ 4.0
Blue Archive The AnimationRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0

KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5

KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 4.0

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
K-ON!!Rated ★ 4.5
K-ON!Rated ★ 4.0