Series
Ratings
16
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
WhisperRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 5.0
In the FleshRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Jang Hee BinRated ★ 5.0
SeoulmoonRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 5.0