Movies
Ratings
15
War MachineRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The WatchersRated ★ 2.5
The Irregular At Magic High School The Movie The Girl Who Calls The StarsRated ★ 1.5

ExhumaRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Badland HuntersRated ★ 2.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.5
Talk to MeRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
The Nun IIRated ★ 2.5
The Deer KingRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.5