Movies
Ratings
85
HairsprayRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Kiwi!Rated ★ 3.5
Marguerite TramRated ★ 2.5
On Your MarkRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.0

My Neighbor TotoroRated ★ 2.0
Stormy NightRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.5
The Thief and the CobblerRated ★ 5.0
Infinity TrainRated ★ 4.0
Angel LegendRated ★ 4.0
Anna MagdalenaRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
Neighborhood StoryRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0