Movies
Ratings
572
I Am a HeroRated ★ 3.0
ContractedRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
AsuraRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5

The Secret Life of PetsRated ★ 4.0

Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Ice Age: Collision CourseRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Definitely, MaybeRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5