Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 1.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0