Series
Ratings
39
WestworldRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5