Movies
Ratings
48
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0

The PriestsRated ★ 5.0

Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 2.0
GantzRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0

TunnelRated ★ 4.0

World War ZRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0

A Hard DayRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 4.5

VeteranRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The IslandRated ★ 2.0