Movies
Ratings
194
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 1.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0

AssassinationRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 1.5

Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0

SecretRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0

Whisper of the HeartRated ★ 5.0