Titles you rated

World War ZRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
The GraduateRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Me and You and Everyone We KnowRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Out of AfricaRated ★ 4.0
The Road HomeRated ★ 5.0
Raise the Red LanternRated ★ 5.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.0
SickoRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 3.0
Napoleon DynamiteRated ★ 4.0
The Hottest StateRated ★ 3.0

Pom PokoRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 2.0