Movies
Ratings
2222
Project Hail MaryRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
An American PickleRated ★ 2.5
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.5

The People UpstairsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
HumintRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0

BugoniaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 4.0
The BikeridersRated ★ 3.0