Titles you rated
Mars Attacks!Rated ★ 2.5
FrankenweenieRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
VincentRated ★ 4.5
BURN TORated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 4.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.5

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0

May 18Rated ★ 4.5

SwiriRated ★ 3.5

The HandmaidenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5

The ThievesRated ★ 4.0

My Sassy GirlRated ★ 3.5

Peppermint CandyRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5