Series
Ratings
210
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0

One Spring NightRated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0