Series
Ratings
26

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0

Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
The Lost RoomRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5

The Beauty InsideRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5

Legal High 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 3.5