Titles you rated

The IntouchablesRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 2.0
The Polar ExpressRated ★ 1.0

PunchRated ★ 1.0

Confession of MurderRated ★ 1.0

WhiplashRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 2.0

The Face ReaderRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5

Architecture 101Rated ★ 2.0

Ode to My FatherRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.0

MasqueradeRated ★ 1.0

Begin AgainRated ★ 2.5