Titles you rated

Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 5.0
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 4.5
My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too MuchRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0
Tsuki ga KireiRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 5.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 5.0
Are You Lost?Rated ★ 4.5

OverlordRated ★ 4.0
Grimoire of ZeroRated ★ 3.5
PlundererRated ★ 4.5
Release the SpyceRated ★ 3.5
GleipnirRated ★ 5.0
High School FleetRated ★ 4.5