Movies
Ratings
67
PredestinationRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
Iron SkyRated ★ 1.5
Finding ForresterRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5

OldboyRated ★ 3.5

The UnjustRated ★ 3.5

WishRated ★ 4.5

Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5

War of the ArrowsRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0