Titles you rated
ElementalRated ★ 3.0

Deliver Us From EvilRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 2.5

I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
SmileRated ★ 2.0

HuntRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0

Secret SunshineRated ★ 5.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Don't Breathe 2Rated ★ 2.0
The MimicRated ★ 1.5
Escape RoomRated ★ 2.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 3.5

The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0