Titles you rated
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 2.0
Vampire DetectiveRated ★ 2.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 3.0

Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 2.0
Missing NineRated ★ 1.5
Innocent DefendantRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0
Mother GamesRated ★ 3.0
One Day at a TimeRated ★ 4.0
Nail Shop ParisRated ★ 3.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 1.0
Men on a MissionRated ★ 0.5
Black MirrorRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 2.5