Movies
Ratings
312
The Tinder SwindlerRated ★ 4.0
Blood Red SkyRated ★ 2.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.0

Inside MenRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0

Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0

Gangnam BluesRated ★ 3.0

The TreacherousRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5

The PriestsRated ★ 3.0

The RevenantRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0