Series
Ratings
19
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Feast of the GodsRated ★ 3.0

Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0

The HeirsRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.5

Personal TasteRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
トップをねらえ2!Rated ★ 4.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0