Titles you rated
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0

Public EnemyRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0

Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0

Fast FiveRated ★ 5.0