Movies
Ratings
74
Edge of TomorrowRated ★ 4.0

My PaparottiRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0