Titles you rated


Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5

Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 3.5