Series
Ratings
34
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0

Woman of DignityRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0

The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0

Love NaggersRated ★ 4.0

Love NaggersRated ★ 4.0

Love NaggersRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0

Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0