Series
Ratings
24
Beef Season 2Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
The Hunting WivesRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0

The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
Reflection of YouRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0