Series
Ratings
24

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
LarvaRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
NieR:Automata Ver1.1aRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Kamen Rider Zero-OneRated ★ 2.0