Series
Ratings
27
On the Verge of InsanityRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Bloody HeartRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0