Titles you rated


Slam DunkRated ★ 4.5
TaskRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Beast in MeRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 4.5
The Terminal ListRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
See Season 3Rated ★ 4.5
SeeRated ★ 5.0
SeeRated ★ 4.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
DoubtRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5