Series
Ratings
24
The FlashRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.0
GothamRated ★ 4.5
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 3.0
Happy Valley Season 3Rated ★ 3.5
Happy ValleyRated ★ 4.0
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 4.5
Persona 4 the Golden AnimationRated ★ 4.5
BansheeRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
DraculaRated ★ 4.5
WallanderRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.5
GothamRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5