Movies
Ratings
75
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5

A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0

200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0

Take OffRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5