Movies
Ratings
117

Kiss of the DragonRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
My WayRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 3.0

26 YearsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0

The Way HomeRated ★ 3.0
PapaRated ★ 3.0

The SuspectRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0

Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Beethoven's 2ndRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0