Movies
Ratings
104
Zootopia 2Rated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Dog DaysRated ★ 1.5
The TurningRated ★ 0.5
The GoldfinchRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 1.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 1.0
American PsychoRated ★ 2.5

Knives OutRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5

SinkholeRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 4.0

Kamome DinerRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0