Movies
Ratings
20

Ode to My FatherRated ★ 2.0

New TrialRated ★ 2.0
ChocolatRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 3.5

What Women WantRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0

The HolidayRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0

My Wife Got MarriedRated ★ 3.0

All About My WifeRated ★ 0.5

My Tutor FriendRated ★ 0.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0