Series
Ratings
30
The AcolyteRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 1.0
짜장면 랩소디Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5