Series
Ratings
70
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5