Series
Ratings
90
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The ManipulatedRated ★ 3.0

Family by ChoiceRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Game CaterersRated ★ 4.5
Sweet RevengeRated ★ 3.5
Your HonorRated ★ 4.0
B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0