Series
Ratings
83
Another Miss OhRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 3.5
다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5

Personal TasteRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5