Movies
Ratings
375

Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Next FloorRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 1.5

Late Night With the DevilRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
EgoistRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
HostelRated ★ 1.0
Choose or DieRated ★ 3.0
TwoRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
BargainRated ★ 4.5

Escape from MogadishuRated ★ 3.0
ScholarRated ★ 3.0