Series
Ratings
20
WestworldRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 0.5

Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 2.5