Series
Ratings
169
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Goodbye EarthRated ★ 1.0
Old Enough! Season 2Rated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 0.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Great Escape 4Rated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
ポケットモンスターRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0