Titles you rated


Marui VideoRated ★ 0.5
CallRated ★ 3.0
The Making of Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5

A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0

A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The AbyssRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.5

ArrivalRated ★ 4.0

ExitRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5