Series
Ratings
206
MisfitsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
LutherRated ★ 4.0
I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 4.0

SKY CastleRated ★ 4.0
Kim Je-dong's Talk to You Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 3.5
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 3.5
The Fishermen and the CityRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Hell on WheelsRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0