Movies
Ratings
123
La La LandRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.0

BluebeardRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5

The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5

The HandmaidenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0

The HuntRated ★ 1.5

FamilyhoodRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5