Titles you rated


Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Novelist's FilmRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 2.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0

The MediumRated ★ 3.0

Days of Being WildRated ★ 3.5
It ComesRated ★ 2.5
CallRated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
The Holy MountainRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
The Half of ItRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5