Movies
Ratings
1481

AlienoidRated ★ 3.0

In Our PrimeRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 2.5

Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 1.0
Don't Breathe 2Rated ★ 1.0
The BatmanRated ★ 5.0
NailedRated ★ 1.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
TitaneRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 1.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 0.5

The HolidayRated ★ 2.5
Red NoticeRated ★ 0.5
Darkest HourRated ★ 4.0

Voice of SilenceRated ★ 2.0