Series
Ratings
106

Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
American NightmareRated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 3.0
Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5

My New Boss Is GoofyRated ★ 4.0

Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 4.0

My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Zombie Land SagaRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Red Cat RamenRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 3.0
Asobi AsobaseRated ★ 3.5
You and MeRated ★ 4.0
Tsuma, Shogakusei ni NaruRated ★ 3.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0
The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 4.0