Movies
Ratings
35
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0

The Man from NowhereRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0

Tidal WaveRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0