Movies
Ratings
720

WhiplashRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
HumintRated ★ 3.0
The Green ElephantRated ★ 1.5
KOKUHORated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Destroy All MonstersRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Son of GodzillaRated ★ 3.0
The War of the GargantuasRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 2.5

FirefightersRated ★ 3.0
Frankenstein vs. BaragonRated ★ 3.0
DogoraRated ★ 2.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 2.5
AtragonRated ★ 3.0
VaranRated ★ 2.5